Atribuită Cumpărare directă

a)BELAF424002021 - Vacuum desiccators, Lab Companion™, Scienceware, 6 l, ø 286× h 354 mm b) Tuburi si accesorii, conform ofertelor 136314A si 137410, ce include: EAC3.1 - Tuburi capilare Hirschmann, Ø exterior 1.55 mm*L 90 mm – 351.09 lei/pk – 1 pachet – total 351.09 lei 18900021 - Adaptor tuburi DLAB VT1.3.2, 15 orificii, Ø 10 mm - 41.98 lei/buc – 4 bucati – total 167.92 lei 18900022 - Adaptor tuburi DLAB VT1.3.3, 12 orificii, Ø 12 mm - 41.98 lei/buc – 4 bucati – total 167.92 lei 18900023 - Adaptor tuburi DLAB VT1.3.4, 8 orificii, Ø 16 mm - 41.98 lei/buc - 2 bucati – total 83.96 lei 18900024 - Adaptor tuburi DLAB VT1.3.5, 8 orificii, Ø 20 mm - 41.98 lei/buc - 2 bucati – total 83.96 lei C772.1 - Suport tuburi centrifuga ROTH Rotilabo, verde, din polipropilena, compatibil cu tuburi de 1.5, 2 mL. 80 de orificii, adancime orificii 25 mm. Dimensiuni exterioare (L*l*h) 210*65*27 mm - 40.18 lei/buc – 10 bucati – total 401.80 lei AA94.1 - Deschizator pentru flacoanele de reactie. Potrivit pentru flacoane de reacție de 0.2 - 2 mL - 83.50 lei/pachet – 2 pachete – total 167.00 lei Total 1423.65 lei fara TVA mai putin

Număr anunț
DA26623884
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33790000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.851,34 RON
Valoare atribuită
3.851,34 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.851,34 RON

din 3.851,34 RON estimat