Atribuită
Cumpărare directă
Studiu de fezabilitate, inclusiv documentatii pentru obtinere avize si studii de specialitate pentru obiectivul de investiție Construire pod (Malaiu) în comuna Mălini, județul Suceava. Obiectivul se va realiza în satul Poiana Mărului și va traversa râul Suha Mare, va fi folosit atât pentru circulația auto cât și cea pietonală. Amplasamentul este stabilit și poate fi vizualizat în orice moment dorit pentru a vă putea stabili costurile necesare realizării SF ului.
- Număr anunț
- DA26631643
- Autoritate contractantă
- COMUNA MALINI (CUI 6526587)
- Furnizor / câștigător
- NEOACTIV SRL (CUI 19333529)
- Cod CPV
- 79314000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.000 RON
- Valoare atribuită
- 125.000 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.