Atribuită Cumpărare directă

HA63.1 - Cronometru ROTH Classic, 30 min Producator ROTH Material Alama Temporizator 30 min Rezolutie 1/5 sec Dimensiuni (Ø*A) 50 mm Cod produs HA63.1 Livrare in maxim 5 zile Livrarea sa fie in programul magaziei Spitalului Clinic Coltea 8.30-14.00

Număr anunț
DA26596972
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
18523000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
757,66 RON
Valoare atribuită
757,66 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

757,66 RON

din 757,66 RON estimat