Atribuită
Cumpărare directă
1 ace pt seringa de 2 ml 613-2023 100buc 3 HENKE SASS WOLF GMBH 33.37 100.12 "Hypodermic needles, HENKE-JECT® for single use, Gauge 21 ; Length 50 mm; Diam. 0,80 mm ; Colour Green ; " 2.1 eprubete centrifuga de 15 ml cu fund rotund 3814010 1000buc 2 Ratiolab 104.96 209.93 Test Tube, PP, 16 x 100 mm, round bottom, 12 ml 2.2 3914900 1000buc 2 Ratiolab 54.04 108.08 Stoppers, 16-17 mm, natural, PE 3 EPRUBETE CU FUND CONIC 02-502-3001 500buc 1 Nerbe Plus 191.96 191.96 Centrifuge tube PP with screw cap PE, 15ml, Ø17x120 mm, conical bottom, tube transparent, cap , green, graduated, with writing area, np pcr ready, sterile, max. RCF 17.000g, CE/IVD mai putin
- Număr anunț
- DA26597292
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 610,09 RON
- Valoare atribuită
- 610,09 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.