Atribuită
Cumpărare directă
FISA TEHNICA Greutate 281 g Tip lampa LED - iluminare fara umbra - iluminare directa pentru microscoape stereo - 60 de leduri stralucitoare - ofera iluminare uniforma - adaptor la tensiune si reglaj pentru nivelul iluminarii - garanteaza nivelul corect de iluminare - instalare usoara cu trei suruburi de prindere pentru microscoape de 62-23mm diametru - compatibil cu microscoapele Optika, Hund, Motic, Euromex, etc. Ajustarea treptata a iluminarii,Intensitatea luminoasa oferita de aceasta lampa poate fi reglata prin adaptorul inclus. Acesta ofera 8 trepte de iluminare diferite. Lampa se conecteaza la o tensiune de 90-260V AC/ 47-63Hz. Montare usoara,Instalarea se face foarte usor, prin cele trei suruburi de prindere. Sistemul de iluminare este compatibil cu majoritatea tipurilor de tlescoape, cu diametrul de pana la 62mm. Un adaptor suplimentar este inclus pentru microscoapele cu filet in interiorul obiectivului.Veti putea ilumina imediat obiectul si va veti bucura de imagini contrastante. Termen de livrare :max.30 zile Beneficiar :Fac. de Biologie-prof. Vlad Codrea, Resp. achizitie :Ana Vadan
- Număr anunț
- DA26635608
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- ASTROMAGAZIN SRL (CUI 26844542)
- Cod CPV
- 38519100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 406,72 RON
- Valoare atribuită
- 406,72 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.