Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului 100 buc Sandbox 5 GB+ tableta Allview Viva H1003LTE PRO/1 inlcusa la 6,50 Euro+TVA / buc, conform comunicat digitalizare OUG 144. Valoare abonament lunar 650 Euro + TVA/luna cu plata one time conform OUG144. 24 luni perioada contractuala Pentru pretul de catalog 1 euro = 4.9443 ron, curs Vodafone din 16.10.2020
- Număr anunț
- DA26601396
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII nr.21 Sibiu (CUI 17728891)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77.131,08 RON
- Valoare atribuită
- 77.131,08 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.