Atribuită Cumpărare directă

BX523 Fir neresorbabil multifilament matase 4/0 75cm, ac triunghiular 18.7 mm 1/2 cerc Ambalare: 1 fir/plic, 12 plicuri/cutie

Număr anunț
DA26631180
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,80 RON
Valoare atribuită
139,80 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,80 RON

din 139,80 RON estimat