Atribuită Cumpărare directă

Saci menaj 35l (50 x70) 200g15/set 70 BUC 2.05 143.5 2 Saci menaj 120l (70x110) 30 microni 10/set 20 BUC 3.01 60.17 3 Saci menaj 60l - 15 buc/rola LDPE 30 Buc Galben 2.42 72.63 4 Sapun lichid 5000ml Ivy 5 Buc miere 13.30 66.5 5 Sapun lichid cu pompita 500ml Avias 10 Buc Masline 3.9 39 Total valoare = 381.80 lei

Număr anunț
DA26626110
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI (CUI 29444893)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
381,80 RON
Valoare atribuită
381,80 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

381,80 RON

din 381,80 RON estimat