Atribuită Cumpărare directă

Preincalzitor de apa bruta conf. CS 57 din 14.09.2020-1 buc.

Număr anunț
DA26606652
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI 14056826)
Furnizor / câștigător
COMTERM INVEST SRL (CUI 12361289)
Cod CPV
42511100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.900 RON
Valoare atribuită
28.900 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.900 RON

din 28.900 RON estimat