Atribuită
Cumpărare directă
1. Electrovana Jar Top Fi 1’’ cu solenoid 9V (PGV100JTGBDC)- 2buc x114.91 RON +TVA/buc 2. Programator baterii 9V Junior DC 2 zone (JRDC-2-R)- 1buc x309.38 RON +TVA/buc 3. CUTIE VANA DREPTUNGHIULARA STANDARD (VBA02674)- 1 buc x74.01 RON +TVA/buc 4. Furtun flexibil Hunter, rola 30m (SP100)- 1buc x119.37 RON +TVA/buc 5. SA BRANSAMENT 25X1/2" (SA 25X1/2)- 8 buc x2.10 RON +TVA/buc 6. ASPERSOR PGJ04 (PGJ04)- 2 buc x39.59 RON +TVA/buc 7. ASPERSOR PGPADJ (PGPADJ)- 6 buc x42.63 RON +TVA/buc 8. COT SBE 1/2" (SBE050)-7 buc x0.73 RON +TVA/buc 9. COT SBE 3/4" (SBE075)-7 buc x0.73 RON +TVA/buc 10. Banda Teflon mare (TEFL)- 1 x11.22 RON +TVA/buc 11. Robinet cu bila metalica FI-FI 1'' (ROBINET FI1)- 1 buc x23.32 RON +TVA/buc 12. Racord compresiune FE 25x1" (RAC FE25X1)-2 buc x2.19 RON +TVA/buc 13. COT COMPRESIUNE FE D25X1/2" (COT FE25X1/2)- 2buc x2.57 RON +TVA/buc 14. Teu 1'' Rainbird FI-FI-FE (MTT-100)- 2buc x9.10 RON +TVA/buc 15. Reductie FE-FI 1x3/4 (IR6232D0N32C)- 4buc x1.95 RON +TVA/buc 16. Reductie FE-FI 1x1/2 (IR6232D0N32B)- 2buc x2.05 RON +TVA/buc
- Număr anunț
- DA26624406
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 43323000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.168,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.168,72 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.