Atribuită
Cumpărare directă
DOMESTOS DEZINFECTANT 5 L X 6 BUC EL CAPITAN-HARTIE IGIENICA ALBA 3 STRATURI X 500 BUC ROLA PROSOP HARTIE 100 M-EL CAPITAN X 45 BUC SOLUTIE PENTRU GEAMURI-SANO CLEAR TRG 1 L X 20 BUC PRONTO SPRAY 300 ML X 24 BUC LAVETE BUMBAC,ALBE 30*30 CM X 500 BUC MOP BUMBAC 250 G X 50 BUC BURETE VASE CU O PARTE ABRAZIVA X 30 BUC DETERGENT LICHID PENTRU VASE CU POMPITA-SANO SPARK 1 L X 5 BUC ODORIZANT WC CU SUPORT DIN PLASTIC 40 G X 30 BUC
- Număr anunț
- DA26647876
- Autoritate contractantă
- ORASUL FLAMANZI (CUI 3372173)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39831600-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.779,19 RON
- Valoare atribuită
- 1.779,19 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.