Atribuită Cumpărare directă

Materiale sanitare conf.anunt ADV1176818/19.10.2020 Marfa va fi livrata in urma lansarii comenzii de catre unitatea noastra.

Număr anunț
DA26618835
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276,84 RON
Valoare atribuită
276,84 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276,84 RON

din 276,84 RON estimat