Atribuită
Cumpărare directă
1.Internet:Digi Internet Business 150 Mbps-tarif 45 E+tva-promotie retentie doua luni 100 % gratuit 2.Ip suplimentar-1 E+tva 3.Telefonie fixa-Digi tel conect 1 -tarif 1 E+tva 4 luni reducere la 50 % 4.Televiziune-Analogic-21.85+tva promotie retentie doua luni 100 % gratuit Perioada contractuala :24 luni Pret: 250,42 lei/luna
- Număr anunț
- DA26646729
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.010,08 RON
- Valoare atribuită
- 6.010,08 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.