Atribuită Cumpărare directă

AMORTIZOR OMEGA TS 604 MARO 60-85 KG 1 BUC BR.INGR 204S NC YALE 51244916 , 51269006 1 BUC SET MANER EXT.SAFIR 35X85 MARO CU ARC 1 BUC CILINDRU YALE 35/35 NICHEL SATINAT 1 BUC conform ofertei nr. 5198/16.10.2020

Număr anunț
DA26601633
Autoritate contractantă
Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44316510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222,33 RON
Valoare atribuită
222,33 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222,33 RON

din 222,33 RON estimat