Atribuită Cumpărare directă

Ata cerata pentru cusut piele manual sau la masina.negru - 4 buc - Ata cerata pentru cusut piele manual sau la masina.rosu - 4 buc - Ata cerata pentru cusut piele manual sau la masina. portocaliu - 4 buc - Ata cerata pentru cusut piele manual sau la masina. roz - 2 buc

Număr anunț
DA26624735
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
SMART TRADE SRL (CUI 18494225)
Cod CPV
39561100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
417,64 RON
Valoare atribuită
417,64 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

417,64 RON

din 417,64 RON estimat