Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE REDUCTIE PP 75/50 - 1 BUC X 3.36 LEI/BUC TEAVA PP CU MUFA 110/0.5 M - 1 BUC X 5.88 LEI/BUC RAMIFICATIE PP 110/75/87 - 1 BUC X 11.76 LEI/BUC RAMIFICATIE PP 110/75/45 - 1 BUC X 11.76 LEI/BUC COT PP 75/45 - 2 BUC X 3.36 LEI/BUC COT PP 75/87 - 2 BUC X 2.94 LEI/BUC COT PP 75/67.5 - 2 BUC X 5.88 LEI/BUC TEAVA PP CU MUFA 75/0.5M - 1 BUC X 5.04 LEI/BUC TEAVA PP CU MUFA 75/1.0M - 2 BUC X 8.40 LEI/BUC COT PP 50/87.5 - 2 BUC X 1.68 LEI/BUC COT PP 50/45 - 2 BUC X 1.68 LEI/BUC TEAVA PP CU MUFA 50/0.50 M - 2 BUC X 2.52 LEI/BUC TEAVA PP CU MUFA 50/1.0M - 2 BUC X 4.20 LEI/BUC
- Număr anunț
- DA26632673
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC MECANIC MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843426)
- Furnizor / câștigător
- ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99,16 RON
- Valoare atribuită
- 99,16 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.