Atribuită Cumpărare directă

CD 700 MB Traxdata 52x Speed, 80 min

Număr anunț
DA26622782
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
30234300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.110 RON
Valoare atribuită
5.110 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.110 RON

din 5.110 RON estimat