Atribuită Cumpărare directă

Costum S.U. - 10buc Bocanci cu bombeu metalic - 10buc Casca S.U. cu vizor - 10buc Brau S.U. - 10buc Manusi protectie - 10buc furtun tip C - 5buc Verificat stingator tip P6,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 - 12 buc Teava refulare PVC cu robinetsi perdea, cu racord fix tip C - 2buc

Număr anunț
DA26644315
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (Primaria Comunei Floresti) (CUI 7536945)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
35111000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.380 RON
Valoare atribuită
8.380 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.380 RON

din 8.380 RON estimat