Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE PROTECTIE DOLPHIN 100 MANUSI LATEX M 15 1 50.41 50.41 756.15 50 MASTI MEDICALE 3 STRATURI 30 1 26.81 26.81 804.30

Număr anunț
DA26644719
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII NR.44 (CUI 20769263)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560,45 RON
Valoare atribuită
1.560,45 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560,45 RON

din 1.560,45 RON estimat