Atribuită Cumpărare directă

SISTEM I7-9700KF MB MSI B365M PRO-VH DDR4 16GB SSD 480GB CARCASA SURSA 550W

Număr anunț
DA26624833
Autoritate contractantă
Scoala Postliceala Sanitara "Grigore Ghica Voda" Iasi (CUI 4541700)
Furnizor / câștigător
AVICENA COMPUTERS GRUP SRL (CUI 16994054)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.539,42 RON
Valoare atribuită
3.539,42 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.539,42 RON

din 3.539,42 RON estimat