Atribuită
Cumpărare directă
1. Keith Hitchins, The Romanians, 1774-1866 Hardcover 2. Keith Hitchins, Rumania 1866- 1947 (Oxford History of Modern Europe) Hardcover 3. Jens Ivo Engels, Die Geschichte der Korruption: Von der Frühen Neuzeit bis ins 20. Jahrhundert, 2014 4. Research Design: Quantitative, Qualitative, Mixed Methods, Arts Based, and CommunityBased Participatory Research Approaches by Patricia Leavy, 2017 5. Occupational Therapy: Performance, Participation, and Wellbeing, 2015, 668 pagini, by Charles Christiansen, Carolyn Manville Baum, Julie D. Bass 6. Interpersonal Communication Competence and Contexts, 2nd Edition. 2016, Shelley D. Lane. 7. Chiara Mio, Integrated Reporting - A new accounting disclosure, 2016 8. Charl de Villiers, Warren Maroun, Sustenability Accounting and In-tegrated Reporting, Routledge, 2017 9. Chiara Demartini, Integrated Re-porting and Audit Quality: An Em-pirical Analysis in the European Setting, Springer, 2017 10. Magdalena Ziolo and Bruno S. Sergi, Financing Sustainable Development: Key Challenges and Prospects (Palgrave Studies in Impact Finance), Palgrave Macmillan, 2019 11. P Nieuwenhuis P Wells, The Automotive Industry and the Environment, Cambridge, 2003 12. Schönmayr, David, Automotive Recycling, Plastics, and Sustainability The Recycling Renaissance, Springer, 2017
- Număr anunț
- DA26644931
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.384,76 RON
- Valoare atribuită
- 6.384,76 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.