Atribuită Cumpărare directă

Societatea noastra intentioneaza sa achizitioneze o cantitate de 20 de buc. de cazma tip Fiskers, 117 cm, conform descrierii din catalogul de produse.

Număr anunț
DA26656963
Autoritate contractantă
SD3 SALUBRITATE SI DESZAPEZIRE S3 SRL (CUI 37804020)
Furnizor / câștigător
INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.740 RON
Valoare atribuită
1.740 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.740 RON

din 1.740 RON estimat