Atribuită
Cumpărare directă
AGRAFE METAL 50 MM 100/CUT=4CUT X 2,30 DECAPSATOR NOKI=1 BUC X 1,68 DOSAR A4 PL SINA SI PERFORATII NOKI.=15BUC X 0,34 RADIERA FACTIS TRIUNGHIULARA=1BUC X 1,40 MARKER VF ROTUNT 2,5 MM CENTROPEN=2BUC X 2,10 CAIET CU ARC A4 100FILE MATEMATICA=2BUC X 6,73 LIPICI STICK 20 G NOKI=1BUC X1,50 BIBLIORAFT PLASTIFIAT A4 7,5 CM NOKI=3BUC X 4,40 CUB HARTIE=2BUC X 2,94 FOLIE PROTECTIE A4 100/ SET NOKI.=1SET X 6,00 TUS STAMPILA KORES 27 ML=1X 3,00
- Număr anunț
- DA26656972
- Autoritate contractantă
- S.C. RAM TERMO VERDE S.R.L. (CUI 42886590)
- Furnizor / câștigător
- ADE & MAR ABSOLUT SRL (CUI 18119943)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64,62 RON
- Valoare atribuită
- 64,62 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.