Atribuită
Cumpărare directă
Proiector efect Chauvet Abyss Led 3.0 led de 30W, pana la 50000 de ore de functionare putere luminoasa: 715 lux @ 2 m 5 culori + alb, efect rainbow rata refresh: 1,200 Hz control DMX pe 3 canale poate fi controlat fără fir prin intermediul dispozitivului D-Fi USB water effect dimensiuni: 195 x 228 x 246 mm greutate: 2.7 kg ideal pentru iluminat decorativ
- Număr anunț
- DA26637875
- Autoritate contractantă
- TEATRUL ANTON PANN RM. VALCEA (CUI 2649480)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.007,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.007,56 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.