Atribuită Cumpărare directă

KIT-Videolaringoscop McGrath Mac pentru intubatii de rutina si intubatii dificile (include o baterie de 250 minute), lame intubatie de rutina marimea 3 - 2 cutii, marimea 4 - 2 cutii si lame intubatie dificila X3 - 1 cutii

Număr anunț
DA26633184
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33157400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.800 RON
Valoare atribuită
41.800 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.800 RON

din 41.800 RON estimat