Atribuită Cumpărare directă

reparatie / revizie KONICA MINOLTA bizhub 367 piese incluse: 1 buc Toner filter 1 buc Ozone filter assy 1 buc Toner OEM KM TN-323 1 buc manopera

Număr anunț
DA26648176
Autoritate contractantă
Scoala "Elena Cuza" Iasi (CUI 17126403)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 1970588)
Cod CPV
50313100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
618,49 RON
Valoare atribuită
618,49 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

618,49 RON

din 618,49 RON estimat