Atribuită Cumpărare directă

C-EXV18 CEXV18 CEXV-18 C-EXV 18 CARTUS TONER BLACK (8400 PAG) COMPATIBIL 100% NOU CANON IR1018 IR102" BUC 2

Număr anunț
DA26653647
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI BRASOV (CUI 4384168)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,32 RON
Valoare atribuită
117,32 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,32 RON

din 117,32 RON estimat