Atribuită Cumpărare directă

Pompe deznisipatoare conform Specificatiei tehnice atasate si asigurarea asistentei tehnice la montaj si punere in functiune si instruire personal. Montarea se va face conform instructiunilor producatorului, de catre RAJA SA, in termen de 3 luni de la furnizare. Termen de garantie: 36 luni de la punerea in functiune.

Număr anunț
DA26655870
Autoritate contractantă
RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
42122220-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.590 RON
Valoare atribuită
9.590 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.590 RON

din 9.590 RON estimat