Atribuită Cumpărare directă

Capac lateral conectare cu mixer O2 pentru aparatul de ventilatie mecanica, model Newport HT70 SP COVER SPCVR3215A INLET FILTER ASSY

Număr anunț
DA26651979
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
44618340-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461,10 RON
Valoare atribuită
461,10 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

461,10 RON

din 461,10 RON estimat