Atribuită Cumpărare directă

Procesor Intel Kaby Lake generatia 7, Core i3-7100 BX80677I37100, Dual Core, 3.90GHz, 3MB, LGA1151, - 4 buc

Număr anunț
DA26642284
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01769 Bacau (CUI 4670364)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
31712116-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.594,20 RON
Valoare atribuită
1.594,20 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.594,20 RON

din 1.594,20 RON estimat