Atribuită Cumpărare directă

HER BIBLIORAFT A4/PP/8CM/ALB SCR FILE PR CRYSTAL 45 MCR/10 HER BIBL LAMIN A4/8CM DIV CUL HER DOSAR PP SINA/ALBASTRU BRILLIANT H.COP. A4 70GR/TOP DRB FILE PROT A4/100 BUC/30 M RTC DOSAR CU SINA A4/25 BUC

Număr anunț
DA26612947
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit "Floarea Soarelui (CUI 17104863)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,87 RON
Valoare atribuită
436,87 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,87 RON

din 436,87 RON estimat