Atribuită Cumpărare directă

Acumulatori auto: acumulator 60Ah-12V - 1 buc; acumulator 80Ah - 12V - 2 buc si acumulator 180 Ah - 12V - 6 buc.

Număr anunț
DA26650988
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
SABIAUTO KIT SRL (CUI 37188338)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.882,29 RON
Valoare atribuită
4.882,29 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.882,29 RON

din 4.882,29 RON estimat