Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb securitate efracție conform oferta detaliata depusa - DSS DS-7732NI-K4/16P NVR 32 CANALE 256MPS MAX 8MP 4XSATA 16XPOE DS-7732NI-K4/16P 1 buc 9SX5KiRT Eaton 9SX 5000i RT3U 1 buc SG355-10P-K9-EU Switch Cisco SG355-10P- PoE Support 1 buc Garantie 24 luni NVR - 1 buc. 1840lei/buc., UPS - 1 buc. 11270 lei/buc, Switch - 1 buc. 1449 lei/buc Cu instalarea și verificarea incluse.

Număr anunț
DA26609997
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
32323500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.559 RON
Valoare atribuită
14.559 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.559 RON

din 14.559 RON estimat