Atribuită Cumpărare directă

Produs buc Unit cu tva Tot cu tva Cartus laser Canon I Sense MF 4730 CE 278A black, compatibil 2 24,21 28,81 57,62 Cartus lase HP 410A Bla Original LaserJetToner Cartridge (2.3k) 1 344,77 410,28 410,28 Cartus lase HP 411A Cya Original LaserJet Toner Cartridge (2.3k) 1 445,66 530,33 530,33 Cartus laser HP 412A Yel Original LaserJet Toner Cartridge (2.3k) 1 445,66 530,33 530,33 Cartus laser HP 413A Mag Original LaserJet Toner Cartridge (2.3k) 1 445,66 530,33 530,33 Cartus Laser TN-2320pentru Brother MFC L2740DW, compatibil 1 29,97 35,66 35,66

Număr anunț
DA26631629
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.760,13 RON
Valoare atribuită
1.760,13 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.760,13 RON

din 1.760,13 RON estimat