Atribuită Cumpărare directă

Saci menaj 240 litri, 20buc/rola MS100X125S20ECO ECO Bags Stand. Saci menaj 60 litri, 25buc/rola MS60X70L25ECO50 ECO Bags Basic

Număr anunț
DA26646541
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.008 RON
Valoare atribuită
4.008 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.008 RON

din 4.008 RON estimat