Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 31212 AMIANO CLEAR GLASS 5L buc 1.00 X 39.02 RON fara TVA / buc 2 90019692 BRILLI FARAS FLEXI LILA buc 4.00 X 7.15 RON fara TVA / buc 3 12014 COADA LEMN NATUR FILETATA buc 2.00 X 1.67 RON fara TVA / buc 4 8100 CUTITE plastic 100/set set 2.00 X 3.60 RON fara TVA / set 5 90013379 DR.STEPHAN SHINE- BATH 750ML buc 1.00 X 13.08 RON fara TVA / buc 6 90013386 DR.STEPHAN SHINE-BATH 5L buc 2.00 X 68.47 RON fara TVA / buc 7 90019821 FORTINO MANUSI NITRIL BLUE XL 100/set cut 1.00 X 49.50 RON fara TVA / cut 8 8097 FURCULITE plastic 100/set set 2.00 X 3.01 RON fara TVA / set 9 90016905 LAVETA MICROFIBRA INTREAGA CASA 10/set ROSU set 1.00 X 37.49 RON fara TVA / set 10 31213 MISAVAN GEAMURI 4 IN 1 750ml buc 2.00 X 8.32 RON fara TVA / buc 11 30846 MISAVAN WC AQUA BLUE 3D 40g buc 20.00 X 3.56 RON fara TVA / buc 12 90020001 MSV COS BATANT 35 COLECT STICLA buc 1.00 X 20.91 RON fara TVA / buc 13 90012778 MSV GALEATA 14L STORCATOR (albastru+albastru) buc 2.00 X 13.82 RON fara TVA / buc 14 17000 MSV HARTIE IG. MAXI ALB 30/bax bax 1.00 X 61.52 RON fara TVA / bax 15 10218 MSV MONOROLA 100M 2str buc 4.00 X 8.16 RON fara TVA / buc 16 10227 MSV MONOROLA 300M 2str buc 4.00 X 24.35 RON fara TVA / buc 17 12103 MSV MOP MICROFIBRA BALERINA buc 2.00 X 9.72 RON fara TVA / buc 18 10121 PROSOAPE V ALBE 150/set 20/bax celuloza 2strat PREMIUM bax 2.00 X 84.49 RON fara TVA / bax ..
- Număr anunț
- DA26648198
- Autoritate contractantă
- COMUNA SADOVA (CONSILIUL LOCAL SADOVA SUCEAVA) (CUI 4326779)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 837,56 RON
- Valoare atribuită
- 837,56 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.