Atribuită Cumpărare directă

Faianta 25/40(9.6mp x29.42lei), gresie 33/33(2.88mp x31.1lei), disc diamantat 230(6buc x49.58lei), vopsea 0.75(1buc x13.45lei), pensula(1buc x3.79lei), diluant 0.5(1buc x6.31lei), lac protector(1buc x32.78lei), amorsa(1buc x10.93lei), folie acoperit(6buc x21.06lei), lavabil(1buc x166.39lei), banda mascare (1buc x10.09lei), super rigips 5kg(1buc x17.65lei), canal cablu 40x25(10buc x6.73lei), cablu 2x1(35m x1.26lei), stecher(3buc x2.53lei), dulie (10buc x3.2lei), surub montaj 152(10buc x1.26lei), bitz PK30(2buc x8.41lei), spiral SDS 10x450(1buc x60.51lei), diblu+holsurub 10x80(40buc x1.26lei), diblu+holsurub 8x40(10buc x0.26lei), diblu+holsurub 6x40(100buc x0.17lei), autoforante(200buc x0.21lei), lacat(1buc x37.82lei), disc flex 125(5buc x4.63lei), disc flex 115(15buc x3.79lei), disc flex 230(15buc x9.25lei), manusi de lucru(7buc x12.61lei), bidinea(1buc x8.41lei), galeata (2buc x13.45lei), gletiera(2buc x22.69lei), spaclu(2buc x6.73lei) Pret-1954.20lei

Număr anunț
DA26631208
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.954,20 RON
Valoare atribuită
1.954,20 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.954,20 RON

din 1.954,20 RON estimat