Atribuită
Cumpărare directă
Aviz A5 2 buc. Factura A5 2 buc. Cub hartie 4 buc. Chitanta A6/2ex. 2 buc. Pix 8 buc. Pix 2 buc. Tus stampila 4 buc. File protectie 300 buc. Ordin deplasare 1 buc. Registru tipiz. 1 buc. Certificat 50 buc. Fluid corector 5 buc. Hartie Xerox A4 10 buc. Capsator 2 buc. Perforator 2 buc. Capse 24/6 10 buc. Post-it 2 buc.
- Număr anunț
- DA26635409
- Autoritate contractantă
- COMUNA BROSTENI ( PRIMARIA BROSTENI) (CUI 8845957)
- Furnizor / câștigător
- ARION SRL (CUI 1616816)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 612,02 RON
- Valoare atribuită
- 612,02 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.