Atribuită
Cumpărare directă
Bec cu autoaprindere, Saci menaj de 60/si 240 l.,Manusi protectie, Perie sarma, Elast tub. trans., Pensule, pungi ecotaxa,Set dus, Ruleta, Adeziv, Bec led, Bec frigider, Foarfeca vie,Pistol silicon, Baterie Teava,Lanterna cu led, Nivela aluminiu, Indicator sec.,Prelungitor,Cheie reglabila, Manusi piele, Racord felxibil, Baterie lavoar,Robinet pisoar, Vopsea Hera, Tub neon,, Canal cablu, Comutator Zena, Intrerupator, Robinet sferic, Prelungitor din alama,Mufa alama, Vipsea rosie/galbena/alba,Teava +ventil, Racorf flexibil - diferite marimi , Ruleta, Surub profil, Broasca , Taietor sticla, Spuma pur, burghiu met -cobalt, Lanternareincarcabila,Panza abraziva , Spaclu ,Dalta, Diluant,Silicon ,Poxipol, Scara lemn, Scara aluminiu.
- Număr anunț
- DA26654785
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 31531000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.174,78 RON
- Valoare atribuită
- 3.174,78 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.