Atribuită Cumpărare directă

Verificare stingatoare: - 32 buc - tip G5 - 2 buc - tip P1

Număr anunț
DA26657233
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI 1589932)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
50324200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
951,44 RON
Valoare atribuită
951,44 RON
Data publicării
25.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

951,44 RON

din 951,44 RON estimat