Atribuită Cumpărare directă

COMPRESE STERILE 10cm / 10cm x 8 pliuri x 5 buc / plic=200buc COMPRESE STERILE 10cm / 10cm x 50 str=200buc FESI TIFON 10 /10 32 ± 2 gr/mp=30buc ALCOOL SANITAR 500ml=10 buc

Număr anunț
DA26652943
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA (CUI 16066001)
Furnizor / câștigător
PRODCONFARM SRL (CUI 5172210)
Cod CPV
33141113-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367,50 RON
Valoare atribuită
367,50 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

367,50 RON

din 367,50 RON estimat