Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ARTICOLE ID produs Produs Cantitate Unitate Pret/unit 5013720 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 20 MM 30 BUC 2 1,68 5013722 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 40 MM 50 BUC 3,25 2,73 5013724 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 60 MM 55 BUC 4,38 3,68 5013726 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 80 MM 55 BUC 6,83 5,74 5013727 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 100 MM 55 BUC 9,13 7,67 7006804 PERIE SARMA- LEMN 6 RANDURI LT06960 30 BUC 4 3,36 1016612 PERIE CUPA CU TIJA D50 5212G 5 BUC 3,96 3,33 1021372 GHEME IUTA 300 G (2 BUC/PAC) 20 PAC 14,55 12,23 5000000 BANDA AMBALARE 46MM X 60M TRANSPARENT 60 BUC 4,63 3,89 1016158 ROLA PANZA ABRAZIVA AMA 100X10X220 5 BUC 27,99 23,52 .
- Număr anunț
- DA26656087
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.840,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.840,13 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.