Atribuită Cumpărare directă

- stampila automata dimensiunea 18 x 47 mm - tusiera incorporata - amprenta incorporata - echivalent TRODAT 4912

Număr anunț
DA26648023
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA ILFOV (CUI 10086689)
Furnizor / câștigător
SERKO ADVERTISING SRL (CUI 12826171)
Cod CPV
30192153-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428,58 RON
Valoare atribuită
428,58 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428,58 RON

din 428,58 RON estimat