Atribuită Cumpărare directă

Laptop DELL(procesor Intel Core i7, memorie 16GB DDR4, SSD 512GB, placa video dedicata, display 15.6'', licenta Windows 10 Pro, licenta Office 2019 Home and Business).

Număr anunț
DA26656112
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.250 RON
Valoare atribuită
7.250 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.250 RON

din 7.250 RON estimat