Atribuită Cumpărare directă

APARAT LAMINAT A3 Buc 1 336.13 336.13 2 FOLIE PROTECTIE A4 Set 2 5.88 11.76 3 FOLIE LAMINAT A4 80MICRONI Buc 50 0.38 18.91 4 MAGNETI Buc 5 2.94 14.71 5 MARKER WHITEBOARD Buc 17 5.04 85.71 6 CRETA ALBA Cut 2 5.88 11.76 7 BURETI TABLA MAGNETICA Buc 8 2.10 16.81 8 APARAT INDOSARIAT Buc 1 252.10 252.10 9 SPIRE INDOSARIAT 18 MM Buc 10 0.34 3.36 10

Număr anunț
DA26657148
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala, Comuna Gheorghe Lazar (CUI 33560470)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
925,63 RON
Valoare atribuită
925,63 RON
Data publicării
24.10.2020 00:00
Data finalizării
25.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

925,63 RON

din 925,63 RON estimat