Atribuită Cumpărare directă

CF217A (17A) CARTUS TONER BLACK (1600 PAG) ORIGINAL HP LJ M102, M130, MFP M130 (*) LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: * Hewlett Packard Laserjet Pro M-Serie (102, 102 A, 102 W, P M 130 FN) * Hewlett Packard Laserjet Pro MFP M-Serie (130, 130 A, 130 FW, 130 NW)

Număr anunț
DA26657174
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270 RON
Valoare atribuită
270 RON
Data publicării
24.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270 RON

din 270 RON estimat