Atribuită
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR 500ML BUC 300 BURETI VASE BUC 220 CLOR 1L BUC 746 CREMA ABRAZIVA 750ML BUC 216 DETERGENT VASE 500ML BUC 770 DETERGENT MANUAL 500GR BUC 230 DETERGENT PARDOSELI FLORAL 1L BUC 640 DEZINFECTANT WC TIP DOMESTOS 750ML BUC 770 DETARTRANT 5L BUC 195 SOLUTIE DESFUNDAT INSTALATII 1L BUC 80 ODORIZANT WC 40GR BUC 605 DETERGENT PARCHET 750ML BUC 184 REZERVA MOP BBC 200G BUC 250 SOLUTIE CURATAT GEAMURI 5L BUC 123 SPRAY MOBILA 300ML BUC 200 SAPUN LICHID 5000ML BUC 186 SAPUN LICHID 500ML BUC 270
- Număr anunț
- DA26588516
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 24322500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.737,50 RON
- Valoare atribuită
- 17.737,50 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.