Atribuită Cumpărare directă

PATCH CORD S/FTP Cat6a 1M - 25 buc., PATCH CORD S/FTP Cat6a 3M - 25 buc., PATCH CORD S/FTP Cat6a 5M - 15 buc.

Număr anunț
DA26591044
Autoritate contractantă
U.M. 0894 Bucuresti (CUI 24105500)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
44321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,20 RON
Valoare atribuită
625,20 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,20 RON

din 625,20 RON estimat