Atribuită
Cumpărare directă
ADV1175502- UM 01752 SIGHISOARA DUSTER 1,6 I 1 BEC FARA H7 B 4 3,78 15,12 2 BEC SEMNALIZARE B 4 0,84 3,36 3 VALVA SENZOR B 5 46,22 231,1 4 BEC H 11 12V B 4 2,94 11,76 5 BEC AUTO 12VX21X5W B 4 0,84 3,36 6 BEC AUTO 12VX 21X5W B 8 0,84 6,72 7 BEC 12V X21W ALB B 8 0,84 6,72 8 BEC 12V X 21W PORTOCALIU B 8 1,68 13,44 291,58 TRANSPORTUL INCLUS IN PRET
- Număr anunț
- DA26649719
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 291,58 RON
- Valoare atribuită
- 291,58 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.