Atribuită Cumpărare directă

Echipamentul HD300 reprezinta o noua solutie pentru indosarierea documentelor cu spirala continua din plastic. Echipamentul este compact si are dimensiuni reduse, fapt ce il face foarte util pentru folosirea in cazurile de spatiu limitat. De asemenea, echipamentul este dotat cu pedala electrica de picior, ceea ce inseamna un avantaj pentru operator, deoarece poate opera documentele cu ambele maini. Caracteristici Tehnice - Inserter spira continua plastic SUPU HD300 Posibilitate de inserare spirale continue cu pas de legare 3:1 si 4:1 Capacitate de indosariere: max.180 coli 80g/mp Pedala de picior: asigura ambele maini libere pentru inserarea spiralei continue de plastic Alimentare: 220V, 50Hz Putere: 20W Dimensiuni Lxlxh: 250 x 130 x 100mm Greutate neta: 2.50 KG 326061447 GARANTIE 12 LUNI F11

Număr anunț
DA26624700
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MEHEDINTI (CUI 11308023)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
30190000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
965 RON
Valoare atribuită
965 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

965 RON

din 965 RON estimat